اولین سلام

سلام .

واقعا نمیدونم چی شد . یه روز ساعت ۷ صبح توی راه سرکار تحت تاثیر حرف های شاهین کلانتری و یه تصمیم بی برو برگرد گرفتم. اینکه یه سایت بزنم تا دیگه یک قدم حرفه‌ای بردارم.حالا من اینجام توی سایت خودم.
راستیتش داشتن یک سایت خیلی برای پز دادن خوبه و احساس خفن بودن میده به ادم. اینکه اسم مهلا حسینی رو توی اینترنت سرچ کنی وسایت من ظاهر بشه. از این عمل بس خر ذوق تشریف دارم.
وارد شدن به حرفه‌ی نوشتن توی این سال شکل گرفت. اینکه کل زندگیتو با نوشتن تطبیق بدی و نگاهت به دنیا عوض بشه.
نویسنده شدن خیلی عجیب و سخته. چند وقت پیش داشتم به این فکر میکردم که انگیزه و خشمم فرو خورده شده ،چون نوشتن ادمو غسل میده. مثل سوهان گوشه های تیزتو نرم میکنه واین از لحاظی بده.
اما نویسندگی کاری با من کرده که فکر میکنم دیگه نتونم بدون نوشتن زندگی کنم. اصلا ادم ها چجوری بدون نوشتن زندگی میکنید؟
نوشتن یعنی زندگی به عنوان خدا. وقتی میگم به عنوان خدا واقعا میگم.
واقعا سخته. مسعولیت داره. بلاهایی عجیب هم به سرت میاره. از فضول زندگی همه شدن گرفته تا قضاوت نکردن. این قضاوت نکردن هم بد بلاییه یکی از عذاب های جهنم.البته بعدها همه اینهارو توضیح میدم.
اما حالا اینجام، کل امسال رو یاد گرفتم که به راحتی و بدون هیچ ترسی بنویسم این بهترین پیشرفتیه که فکر میکنم میتونستم داشته باشم .دیگه جایی برای قرو ناز اومدن و ترس ها بیخودی ندارم. الان فقط تنبلی و کمبود وقته.
این سایت یک عیدی از طرف خودم به خودمه . قبل از این جدی برای خود مینوشتم و حالا بایدجدی برای مخاطب بنویسم. قراره سخت باشه . اولش هنوز خیلی کار داره که متنم از روزانه نویسی دور بشه. اما خوشبختانه کمال گرایی رو به سطل اشغال راهی کردم و الان فقط مشتاقم.
برای این سایت برنامه های زیادی دارم. از گرافیکش گرفته تا دسته بندی ومحتواش.
فعلا داغ داغ دستم رسیده و نیوری درونی میگه که یا امروز یا هیچ وقت.

و البته عید سال ۱۴۰۱ مبارک

پانوشت :میگند که قلمت شبیه هرکتابی که درحال خوندنش هستی میشه. درحال حاظر ناطور دشت.واینکه  احتمالا اخرین باریه که عامیانه بنویسم.خیلی همه چی هول هولکی شد

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پست های مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *