۲۷/۳/۱۴۰۱|یک موسیقی گرم

همراه با این اهنگ خوانده شود

برای بهترین بودن باید کلاسیک هارو خوند . کلاسیک هارو گوش کرد . کلاسیک هارو مطالعه کرد . تمومشون درسته اما گاهی وقتها از این کلاسیک کوفتی اجباری حالم به هم خورده. میتونم بگم بره به درک . عیب و نقص همیشه برام جذاب بوده. همونطور که وقتی به یه ادم بی نقص نگاه میکنم ترس و حقارت برم میداره. همونطور که اولش از ادم ها ناقص بدم میاد ولی بعد میبینم صحبت کردن با اونها بیشتر حال میده.

ناقص بودن و کامل بودن اصلا مهم نیستند مهم اینکه چه طور باید به تو نزدیک بشم. ایا تو به گرمی نور خورشیدی؟‌ همینقدر نرم و گرم که به تو سلام میکنم جوابمو میدی یا باید گوش هامو تیز کنم تا جوابتو بشنوم؟

هر دوشون رو تجربه کردم. خودم هردوشون بودم. ادم های مختلفی که میخواستم سلام گرمشون رو بشنوم ولی سرما حس کردم. بلد نبودن یا خجالت میکشیدن یا اصلا با من حال نمیکردند. کسایی بودند که دلم میخواست بهشون سلام گرمی کنم ولی نتونستم. کسایی بودن که بهم سلام گرم کردند و از گرمای اونها خندم گرفته. درست مثل دوتا دختری که توی دست شویی زنانه وقتی چشمشون بهم خورد باسلام و لبخند مهربونشون منو به خنده انداختند.

گرما رو همیشه دوست داشتم رنگ های گرم و چهره های گرم صداهای گرم  لحن گرم . گرمای بین ادم ها درست مثل گرمای بین پنگوین هاست. توی قطب شمال یخ بندون پنگوین ها توی کولاک دور هم جمع میشند و همدیگرو بغل میکنند یک جامعه بزگ و یک بغل به بزرگی یک کشور. بعد هی دور هم میگردند تا گرما و سرما به همه به یک اندازه برسه .

زندگی سخته . زندگی احمقانس .زندگی کوفتی حالمو بهم میزنه. تو در اخر باید به تنهایی با تموم سختی ها رو به رو بشی. اما صحبت کردن چس ناله کردن و گریه های یواشکی هنوز هم بار رو از روی دوشت برمیداره. بازم کمی احساس قهرمان بودن به تو میده. فقط کافیه که با یکی صحبت کنی شاید باید با خودت صحبت کنی. صحبت کردن باعث میشه تا همه چیز قابل تحمل تر بشه . غر زدن  فحش دادن باعث میشه تا حس کنی دنیا ذره ای به اون چیزی که لایقشه رسیده.

صحبت کردن و همه چیز رو روی پته ریختن گرمای دووم اوردن توی قطب شماله. هنوز چیز های گرم باعث میشه تا لبخند بزنم. هنوز اهنگ های گرم تابستون باعث میشه سرمو تکون بدم و زندگی برام رنگی رنگی تر شه. گرما همیشه قشنگ بوده. همیشه دوستش داشتم و سعی میکنم تا داشته باشمش .

توی اهنگ های گرم تابستونی از عشق میخونی. ساده و بچگونه مثل فیلم های قدیمی با تنالیته زرد و نارنجی. توی اهنگ های تابستونیه که باعث میشه تا تصمیمت و سختی ها ساده تر دیده بشند. گرما ذوب میکنه. هرچی با خودش داره رو باهم قاطی میکنه. هندزفری رو توی گوش هات بزار و به سختی ها پشت پا بزن. بیخیال انها برقص و راه برو. حداقل تا زمانی که اهنگ تموم میشه.

یک دوست صمیمی مثل داشتن یک شعله کوچیکه که احساس گوهت رو باهاش به اشتراک میزاری و از گوه بودنش کمتر میشه. دوستی سرمایه ست. باید براشون بجنگی و از داشتنشون احساسا غرور کنی. دادن گرما کار قابل تحسینیه . دوست صمیمی باش. گرمایی که همه بهش نیاز دارند. کار سختی نیست. فقط کافیه تا به حرف هاشون گوش کنی بدون غرور و بدون قضاوت فقط همونطور که با خودتی با اونها باشی. اگه بلد نیستی. اگه وضعیت گوهش تورو هم گمراه میکنه فقط همدردی کن. خیلی ها دنبال اینن که بهشون گفته بشه شرایط خیلی گوهه اما گرمای من همیشه برای تو هست. بیا بغلم.

این روز ها به ازدواج فکر میکنم. یک مرد خوش هیکل و خوش صحبت و خوش قیافه بره به درک. یک مرد عاقل بره به درک. یک زندگی مرفع بره به درک. در اخر ما کنار هم جمع میشیم تا گرمارو باهم داشته باشیم. یک دوست صمیمی دایمی در لحظات سخت زندگی که باهاش همه چی رو تحمل کنیم. راحت باهم صحبت کنیم و بخندیم و از سختی ها گذر کنیم. گور بابای بقیه  گور بابای خانوادش گور بابای خانوادم. گور بابای تموم مردا و زنای خشگل دیگه.  هدف ما اینکه این زندگی رو به پایان برسونیم. میتونیم بین جمعیت پنگوین ها برقصیم با هم دیگه. با یک هدفون که توش یک اهنگ گرم تابستونی گذاشته شده.

کل روز به این فکر میکنم که بیام اینجا چی بنویسم غر ها زیادی دارم و از زندگیم راضی نیستم. ولی در اخر یک اهنگ توی اینستا منو بلند میکنه و پشت لب تاب میزاره تا بنویسم گرما چه قدر قشنگه.

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *